پرش به محتوا
خانه » بلاگ

بلاگ

what is bloom filter

الگوریتم Bloom Filter  چیست ؟

در واقع  یکBloom Filter ساختار داده هست که برای بررسی   احتمالاتی کارآمد در یک فضا است که برای تست اینکه آیا یک عنصر(نام کاربری) عضو یک مجموعه (لیست نام کاربری ها) است یا خیر استفاده می شود. به عنوان مثال، بررسی در استفاده نشدن نام کاربری مساله عضویت تنظیم شده است، که در آن مجموعه لیست تمام نام های کاربری ثبت شده است. هزینه ای که ما برای کارایی می پردازیم این است که در ذات احتمالاتی است. یعنی ممکن است نتایج مثبت کاذبی وجود داشته باشد. به معنای مثبت کاذب، ممکن است بگوید که نام کاربری داده شده قبلا استفاده شده است اما در واقع اینطور نیست.

بک آپ گرفتن از دیتابیس در سرور

امروز اکثرا وب سایت ها و شرکت های های نرم افزاری مورد حملات گستره قرار می گیرد و هدف از این کار اغلب از بین بردن اطلاعات حیاتی و از دسترس خارج کردن سرور ها هست که اینجا اهمیت گرفتن بک آپ از پایگاه داده و فایل های سرور پر رنگ تر می شود.

باز گردانی جدول های دیتابیس از روی فایل frm

تا حالا برای شما هم پیش امده که موقع جابجای پایگاه داده اطلاعاتتون به مشکل بر بخوره یا از پایگاده خودتون خروجی گرفتین اما موقع بارگزاری داخل phpmyadmin خطا بده و به هر طریقی نتوانید که داده های خود را بازیابی کنید اینجاست که اهمیت فایل های frm مهم می شه و باید در مورد بدانیم